Kazetové strechy

altKazetové strechy Layher sú etablované ako favorit pre prestavby, rekonštrukcie a renovácie. Konštrukcie i všetky zariadenia sú pri zmenách zakrytia budovy, alebo opravách strechy budovy bezpečne chránené. Pod bezpečnou strechou môže bez prestávky prebiehať normálna prevádzka.

Vaše výhody

Solídna a presvedčivá technológia

Kazetová strecha Layher je robustná a je navrhnutá pre časté montáže a demontáže. Design dielov bol preukázaný mnohokrát na najrôznejších náročných stavbách.

Extrémne rozpätie

Pri zaťažení snehom 0,75 kN/m2 možno rozpätie do 23,2 m zakryť nosníkmi s jednym táhlem, při zatížení sněhem 0,25 kN/m2 lze dosáhnout rozpětí 27, m. I větší rozpětí lze překlenout, pokud se provedou dodatečná konstrukční opatření jako vyztužení rohu konstrukce či použitím rohových výztuh.

Veľmi jednoduchá možnosť zásobovania materiálom

Zásobovanie stavby pod kazetovou strechou je veľmi jednuduché - v mieste možno ručne odstrániť kazety. Tento proces je dokonca ešte zjednodušený vďaka špeciálne navrhnutým manipulačným úchytom.

Neobyčajný

Vďaka inovatívnemu praktickému lanovému bezpečnostnému systému sú lešenári zabezpečení ako pri montáži, tak pri demontáži. Lešenári majú najvyššie zabezpečenie a pritom sa môžu voľne pohybovať.

Nezávislý systém

Kazetové strechy možno bez problému namontovať na skoro ľubovoľný lešenársky systém. Ako spodná konštrukcia nie je potrebné žiadne typizované riešenie.

Odborní poradcovia

Predaj a prenájom

Jozef Juhas
jozef.juhas@lavel.sk
911 239 495