Lešenie Layher Rámové lešenie Layher Blitz

Rámové lešenie Layher Blitz

Ekonomické riešenie

altToto klasické fasádne lešenie Layher Blitz má len niekoľko základných dielov a umožní Vám rýchlu a bezpečnú prácu. Fasádne lešenie Layher Blitz má na trhu rámových lešení dlhodobé  vedúce postavenie - jedná sa o rýchly a k tomu únosný a bezpečný systém, pomocou ktorého zvládnete skoro všetky požiadavky. Fasádne lešenie Layher Blitz môžu úspešne využívať ako lešenárske, tak stavebné firmy a má mnohostranné použitie vďaka premyslenému súboru dielov.

Produkt fasádne lešenie Layher Blitz, ktorý sa skladá len zo 6 základných prvkov, postavíte za minimálny čas. Tento lešenársky systém Layher Blitz možno rozširovať pomocou značného množstva rôznych dielov.

Základným dielom je Layher Euro staviaci rám. S ním ide montáž ešte ľahšie, rýchlejšie a omnoho pohodlnejšie.  Všetky lešenárske podlahy Layher - sú pracovnými podlahami a zároveň vystúžením konštrukcie - sú vždy však bezpečnou pracovnou podlahou. Diagonálne stuženie v každom piatom poli zaistí lešeniu nutnú bezpečnosť a spoľahlivú tuhosť.

Odborní poradcovia

Predaj a prenájom

Jozef Juhas
jozef.juhas@lavel.sk
911 239 495